Wywóz gruzu

Wiele prac remontowych niesie za sobą konieczność pozbycia się gruzu lub innych odpadów budowlanych. Jest to o tyle problematyczne, że nie można go wyrzucić do ogólnego kosza na śmieci. Wszystko dlatego, że standardowe umowy na odbiór śmieci nie obejmują odpadów budowlanych. W takim przypadku konieczne jest samodzielne pozbycie się gruzu. Jak można to zrobić? W tym celu wystarczy skorzystać z pomocy specjalistów. Wynajem kontenera to bowiem najłatwiejszy i najszybszy sposób pozbycia się gruzu.

Przebieg usługi

W ramach naszych usług oferujemy wywóz gruzu. W tym celu dostarczamy we wskazane przez klienta miejsce kontener i zostawiamy go na określony czas. Klient umieszcza w kontenerze gruz powstały np. w wyniku remontu. Gdy kontener zostaje załadowany, odbieramy go i wywozimy odpady, by klient nie musiał się nimi więcej przejmować. Jeśli cały gruz nie zmieści się wewnątrz jednego kontenera, przy okazji jego odbioru możemy dostarczyć klientowi drugi. Zamawiając kontener warto jednak określić rodzaj odpadów oraz postarać się oszacować ich ilość.

Kompaktowe kontenery

Dzięki temu, że specjalizujemy się w transporcie stosunkowo niewielkich kontenerów, o pojemności 2m3, jesteśmy w stanie zapewnić maksymalny komfort obsługi osobom indywidualnym. Mieszkańcy bloków mogą umieścić kontener w pobliżu klatki schodowej, tym samym skracając sobie drogę do wynoszenia śmieci. Osoby zamieszkujące w domach jednorodzinnych nie będą miały problemu z umieszczeniem kontenera nawet na terenie niewielkiej posesji. Oferujemy otwarte kontenery, których konstrukcja została zaprojektowana w taki sposób, by były możliwie jak najbardziej pojemne, a przy tym pozwalały na łatwy załadunek gruzu.

Zachęcamy do kontaktu!

Specjalnością naszej firmy jest wywóz gruzu na terenie Szczecina oraz w jego okolicach. Doskonale wiemy, że każdemu klientowi zależy na czasie, dlatego wszystkie realizacje przebiegają sprawnie i bezproblemowo. Jeśli przeprowadzasz remont, po którym zostaną Ci odpady budowlane nie zwlekaj - czym prędzej skorzystaj z naszej oferty.

GruzBob.pl
Szczecin

600 600 559
biuro@gruz-bob.pl

Wiadomość została wysłana! Wkrótce się skontaktujemy.

Copyright © 2015 by Gruz bob. All rights reserved.

ul. 1 Maja 36, 71-627 Szczecin | woj. zachodniopomorskie
NIP: 9551872054 | tel.: 600600559 | email: biuro@gruz-bob.pl

Projekt i realizacja: Internet-media.pl