Wywóz odpadów i transport gruzu

W trakcie prac remontowych i budowlanych, zwłaszcza tych gruntownych, powstaje duża ilość odpadów, z którymi Klienci nie zawsze wiedzą, co zrobić. Wtedy do akcji wkraczamy my, czyli firma Gruz-Bob ze Szczecina, oferując transport gruzu oraz inne usługi porządkowe.

Sprzątanie i transport odpadów - Szczecin

Firma Gruz-Bob zajmuje się wywozem gruzu. Usługi transportowe świadczymy na terenie całego Szczecina i okolic. Wywozimy odpady oraz gruz z domów/mieszkań/bloków. Przy większych remontach podstawiamy sukcesywnie puste kontenery po uprzednim zabraniu pełnych lub kilka naraz. Nasze niewielkie samochody bez problemu mieszczą się w ciasnych uliczkach ogródków działkowych, wjadą w każdą bramę na starym mieście oraz prywatną posesję nie niszcząc przy tym nawierzchni podjazdu. Usługi wywozu śmieci świadczymy w oparciu o niezbędne zezwolenia i regulaminy. Dysponujemy samochodami dostosowanymi do transportu odpadów w kontenerach. Obsługujemy podmioty gospodarcze oraz spółdzielnie mieszkaniowe.

Nie tylko wywóz gruzu. Usługi budowlane i porządkowe - Szczecin

Budowa parkingu, chodnika czy drogi prowadzącej do posesji? Nie ma problemu, jesteśmy do Twojej dyspozycji! Posiadamy duże doświadczenie w pracach budowlanych oraz wyburzeniowych. Specjaliści z naszej firmy chętnie zajmą się również przywróceniem i/lub utrzymaniem porządku na posesji. Sprzątamy m.in. po remontach czy imprezach masowych, zajmujemy się również odśnieżaniem dróg oraz innych ciągów komunikacyjnych. Nasza oferta jest skierowana do osób prywatnych, spółdzielni mieszkaniowych oraz podmiotów gospodarczych.

GruzBob.pl
Szczecin

600 600 559
biuro@gruz-bob.pl

Wiadomość została wysłana! Wkrótce się skontaktujemy.

Copyright © 2015 by Gruz bob. All rights reserved.

ul. 1 Maja 36, 71-627 Szczecin | woj. zachodniopomorskie
NIP: 9551872054 | tel.: 600600559 | email: biuro@gruz-bob.pl

Projekt i realizacja: Internet-media.pl