Usługi porządkowe Szczecin

Budowa czy remont obiektu wiąże się z postawaniem dużej ilości gruzu. Właściciele posesji nierzadko nie wiedzą, co z nim zrobić. Tego typu śmieci, zgodnie z prawem, nie wolno umieszczać w zwykłych pojemnikach przeznaczonych na odpady komunalne. Właśnie dlatego warto zdecydować się na nasze usługi związane z ich profesjonalnym wywozem.

Wywóz gruzu – szybko i tanio

Firma Gruz-Bob, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców Szczecina i okolic, świadczy różnorodne usługi porządkowe. Dużą część naszej działalności stanowi wywóz śmieci pobudowlanych, jak fragmenty betonu, potłuczone płytki i dachówki, zdarty tynk czy styropian. Posiadamy kilka kontenerów o niewielkich gabarytach, które bez problemu zmieszczą się nawet na niewielkich posesjach czy przy klatkach schodowych budynków wielorodzinnych. Dostarczamy pojemniki pod wskazany adres, w razie potrzeby pomagamy uporządkować teren budowy, a następnie przetransportowujemy go w miejsca, gdzie gruz zostanie prawidłowo zutylizowany.

Inne usługi - Szczecin i okolice

Poza transportem śmieci zajmujemy się również utrzymywaniem czystości na terenach zielonych zgodnie z wymaganiami Klienta. Możemy odśnieżać drogi lub dachy, uporządkować posesję po budowie czy imprezie masowej, zająć się sprzątaniem piwnicy lub podwórka. Jesteśmy doceniani za fachowość, terminowość oraz niskie ceny, do każdego zlecenie podchodzimy indywidualnie. Naszą ofertę kierujemy zarówno do osób prywatnych, jak i podmiotów gospodarczych i instytucji publicznych z województwa zachodniopomorskiego.

GruzBob.pl
Szczecin

600 600 559
biuro@gruz-bob.pl

Wiadomość została wysłana! Wkrótce się skontaktujemy.

Copyright © 2015 by Gruz bob. All rights reserved.

ul. 1 Maja 36, 71-627 Szczecin | woj. zachodniopomorskie
NIP: 9551872054 | tel.: 600600559 | email: biuro@gruz-bob.pl

Projekt i realizacja: Internet-media.pl