Usługi budowlane

Gruz-Bob to firma o wielu specjalnościach. Poza wywozem gruzu oraz pracami porządkowymi świadczymy również różnorodne usługi budowlane. Naszą ofertę kierujemy zarówno do klientów indywidualnych, jak i firm, deweloperów, jednostek samorządu terytorialnego czy instytucji publicznych z miasta Szczecin i okolic.

Usługi budowlane – Szczecin

Dużą część naszej działalności stanowi realizacja inwestycji drogowych różnego typu. Pracę zaczynamy od oczyszczanie podłoża i jego wyrównywania oraz utwardzenia. Do tego zadania wykorzystujemy specjalistyczne maszyny, jakie znajdują się w naszym zapleczu technologicznym. Wszystkie działania przeprowadzamy zgodnie z planami technicznymi dostarczonymi przez geodetów. Możemy dla Państwa wykonać lub wyremontować m.in. chodniki, podjazdy, parkingi, a także ścieżki rowerowe czy miejsca postojowe. Budowa dróg to nie jedyna dziedzina, w jakiej się specjalizujemy. Mamy również spore doświadczenie w pracach wyburzeniowych przy wykorzystaniu specjalistycznego sprzętu.

Dlaczego my?

Pewnie zadajecie sobie Państwo to pytanie, spieszymy więc z odpowiedzią. Posiadamy wieloletnie doświadczenie zdobyte przy realizacji wielu projektów na terenie województwa zachodniopomorskiego. Zatrudniamy zespół prawdziwych fachowców, którzy nie boją się żadnych wyzwań. Dysponujemy rozbudowanym parkiem maszynowym pozwalającym nam świadczyć usługi w sposób szybki i bezpieczny. Co istotne, ściśle przestrzegamy ustalonego harmonogramu - powierzone nam inwestycje zawsze powstają na czas. Jeśli zainteresowała Państwa nasza oferta, serdecznie zapraszamy do kontaktu!

GruzBob.pl
Szczecin

600 600 559
biuro@gruz-bob.pl

Wiadomość została wysłana! Wkrótce się skontaktujemy.

Copyright © 2015 by Gruz bob. All rights reserved.

ul. 1 Maja 36, 71-627 Szczecin | woj. zachodniopomorskie
NIP: 9551872054 | tel.: 600600559 | email: biuro@gruz-bob.pl

Projekt i realizacja: Internet-media.pl